Drogi miłośniku kotów,
jesteśmy trzecim pokoleniem naszej rodziny, które zajmuje się produkcją najwyższej jakości karm dla zwierząt w Wehringen w Bawarii. Jako wielcy miłośnicy kotów staramy się w Happy Cat tworzyć unikalne receptury karm zapewniających zdrowie i witalność Twojego kota.

Co ważne: stosujemy skrupulatnie dobrane, różnorodne i wyłącznie naturalne dodatki. Preferujemy surowce od lokalnych rolników i jesteśmy pewni pochodzenia poszczególnych składników. W naszych produktach wykorzystujemy tylko najwartościowsze białko w połączeniu z ziołami o cennych właściwościach.
Happy Cat zawiera dokładnie te składniki, których potrzebuje Twój pupil. Dla każdego z kotów, na każdą potrzebę i w każdym wieku - od juniora do seniora.
Możesz być pewny, że stosując Happy Cat używasz karmy najwyższej jakości, opatrzonej marką "Made in Germany".
Gwarantuję to swoim nazwiskiem.

Z wyrazami szacunku
Georg Müller,
Właściciel i Dyrektor Zarządzający Happy Cat

Georg Müller
Georg Müller
Made in Germany
Made in Germany

Nie idziemy na kompromisy, jeżeli chodzi o jakość. Produkujemy karmy w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie w Wehringen.

Najwartościowsze źródła białka
Najwartościowsze źródła białka

Białko pochodzi ze świeżego mięsa.

Wszystko czego potrzebuje organizm
Wszystko czego potrzebuje organizm

Gwarantujemy optymalną strawność (90%).

Na wskroś naturalnie
Na wskroś naturalnie

Nie używamy sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ani GMO.

Nie testujemy na zwierzętach
Nie testujemy na zwierzętach

Sprzeciwiamy się przeprowadzaniu testów na zwierzętach.

Bez soi
Bez soi

Nie używamy soi.

Bliżej natury
Bliżej natury

Dążymy do uzyskania naturalnej i właściwej różnorodności surowców w naszych recepturach.

Najwyższej jakości surowce
Najwyższej jakości surowce

Używamy najwyższej jakości surowców i składników pochodzących od lokalnych farmerów.

Rygorystyczna kontrola jakości
Rygorystyczna kontrola jakości

Wyjątkowo rygorystyczne, niezależne kontrole gwarantują jakość na najwyższym poziomie.

Mięso, ryby czy drób - w naszych recepturach korzystamy z wielu różnorodnych źródeł białka zwierzęcego.

W efekcie otrzymujemy wyjątkowo dobrze zbilansowane karmy, bogate w wysokiej jakości proteiny i aminokwasy. Z produktami Happy Cat Supreme masz pewność, że pożywienie Twojego kota nie jest ograniczone tylko do jednego źródła białka.

Dla kotów cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych mamy w ofercie karmy Happy Cat La Cuisine z  jednym lub dwoma źródłami białka.

Różnorodność źródeł białka zwierzęcego
Różnorodność źródeł białka zwierzęcego

Proteiny najwyższej jakości

Wszystko czego potrzebuje Twój kot

Każda z karm Happy Cat posiada WSZYSTKIE niezbędne składniki dla zbilansowanej diety!

Podstawą zdrowego żywienia kota jest nie tylko świeże mięso. Dla utrzymania optymalnego, właściwego metabolizmu niezbędne są naturalne produkty zawierające składniki o właściwościach prozdrowotnych. Happy Cat Natural Life Concept łączy te składniki, gwarantując, że Twój kot otrzymuje wszystko, czego potrzebuje dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu - od silnego układu immunologicznego po zdrową sierść.

Unikalny Natural Life Concept wchodzi w skład produktów Supreme i La Cuisine.

Nasz Natural Life Concept jest kontynuacją sprawdzonego Happy Cat LifePlus Concept. Aby nasze surowce były bezglutenowe nie używamy już fermentowanych ziaren. Zaprzestaliśmy także dodawania niedźwiedziego czosnku. Zamiast tego nasza mieszanka ziół zawiera ostropest plamisty, który jest ceniony za pozytywne oddziaływanie i dobroczynny wpływ na wątrobę.

Tak samo jak u człowieka, zdrowie, wigor i dobre samopoczucie Twojego kota zależą w głównej mierze od tego, co spożywa na co dzień.

Zalecamy najwyższej jakości, kompletną suchą karmę jako pełnowartościową, zbilansowaną, zdrową dietę Twojego kota.

Żywienie suchą karmą jest zdrowsze, efektywniejsze i tańsze!

Szeroki wybór różnorodnych receptur

Bez względu na to, czy Twój kot jest jeszcze maleńki czy już jest seniorem, szczupły czy pulchniutki, aktywny czy raczej leniuszek, odporny czy bardzo wrażliwy: mamy szeroki wybór różnorodnych karm suchych. Jedzenie może być więc odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego czworonożnego przyjaciela.

Skorzystaj z pomocy naszego poradnika żywieniowego, aby wybrać właściwy wariant karmy z szerokiej oferty Happy Cat Supreme i La Cuisine, albo skontaktuj się z nami - pomożemy w wyborze.

Higiena uzębienia

Sucha karma ma świetny wpływ na utrzymanie higieny jamy ustnej a także na wzmocnienie zgryzu. Jednakże nie zapobiega w pełni powstawaniu kamienia nazębnego u  zwierząt z tendencją do jego występowania. Spowalnia natomiast ten proces. Ponadto, gryzienie twardych krokietów pomaga zachować mocne przyzębie, co zapobiega wypadaniu zębów.

Oświadczenie o źródłach białka

W wysokiej jakości suchych karmach źródło białka jest jednoznacznie zadeklarowane. Inaczej jest w przypadku karmy mokrej: nawet na produktach z górnej półki często jest tylko informacja "Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego".

Szukaj