Jako hodowca kotów rasowych najlepiej wiesz czego potrzebuje twój pupil. Jesteś prawdziwym ekspertem w swoim fachu. Właśnie dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, która umożliwi ci zapewnienie twoim wyjątkowym kotom wszystkiego co najlepsze dla ich zdrowia i doskonałego samopoczucia. Zobacz co możemy ci zagwarantować w ramach naszego doskonale przygotowanego programu hodowlanego!

Jeżeli prowadzisz hodowlę zarejestrowaną w jednej z działających w Polsce organizacji oraz karmisz lub zamierzasz karmić swoje koty karmą Happy Cat ten program jest skierowany do Ciebie! 

Jako hodowca biorący udział w naszym programie hodowlanym masz możliwość skorzystania z wyjątkowych cen przygotowanych specjalnie dla Ciebie na wszystkie produkty marki Happy Cat! Aktualne cenniki otrzymasz u jednego z naszych oficjalnych dystrybutorów regionalnych na produkty hodowlane.

Jako hodowca masz możliwość otrzymania specjalnie dla Ciebie przygotowanych wyprawek dla twoich kociąt. Przekazując je do nowego domu możesz na kilka pierwszych dni nowego życia podarować mu i jego nowemu właścicielowi to, co najbardziej będzie im potrzebne.

W skład wyprawki wchodzą:

  • 300g opakowanie karmy dla kociąt
  • zestaw próbek karm
  • miarka do karmy
  • zabawka

Wyprawki

Jeżeli twoja hodowla jest zarejestrowana w jednym z oficjalnych związków zrzeszających hodowców w naszym kraju, karmisz lub chciałbyś zacząć karmić swoje koty karmami Happy Cat to tym samym zagwarantowałeś sobie możliwość skorzystania ze wszystkich profitów jakie dla Ciebie przygotowaliśmy! Jedyne co teraz musisz zrobić to skontaktować się z jednym z naszych regionalnych dystrybutorów obsługujących hodowców aby otrzymać szczegóły oferty!

Skontaktuj się z dowolnym dystrybutorem regionalnym aby uzyskać szczegółowe informacji odnośnie programu hodowlanego i oferty karm Happy Cat. Jeżeli żadnej z nich nie jest z twojej miejscowości lub w jej pobliżu, nie przejmuj się! W większości przypadków twoje zamówienie może być zrealizowane telefonicznie lub mailowo a karma zostanie dowieziona pod twoje drzwi osobiście przez dystrybutora lub kuriera.

Dystrybutor:

 

PAKO Chojnice

www.weterynarzchojnice24.pl

e-mail: pakovet(at)poczta.onet.pl

 

tel.: 664-974-951

 

BigCATs

https://bigcats.pl/hodowcy-inf-18.html

klub.happycat(at)bigcats.pl

tel 783306595

obsługa wystaw kotów rasowych, sklep stacjonarny oraz online

ul. Słowackiego 37 lokal U3

Legionowo, 05-120

Szukaj